Kaip Užsiregistruoti “LinkedIn” Platformoje?

„LinkedIn“ yra populiariausias profesionalus socialinis tinklas pasaulyje, turintis 300 milijonų aktyvių vartotojų, kurį naudoja profesionalai, ieškantys darbo visame pasaulyje. Taip pat darbdaviai ir personalo specialistai, ieškantys darbuotojų ar užmegzti naudingų kontaktų. „LinkedIn“ platformoje paskyros ir profilio turėjimas yra puikus būdas sukurti verslo tinklą, kad galėtumėte susirasti darbą ir pretenduoti į jį. Perskaitykite šias išsamias mūsų pateiktas instrukcijas, kaip susikurti asmeninį profilį „LinkedIn“.

Registruokite profilį:

Kiekvienas socialinis tinklas reikalauja registracijos, o „LinkedIn“ nėra išimtis, todėl tiesiog apsilankykite pagrindiniame šios platformos puslapyje. Čia jus pasitiks užrašas “Welcome to your professional community” („Sveiki atvykę į savo profesinę bendruomenę“). Štai ką turite atlikti:

 • Kairėje ekrano pusėje po pavadinimu yra trumpa forma, kurioje turite įvesti savo el. paštą arba telefono numerį ir slaptažodį.
 • Šią informaciją naudosite prisijungdami prie „LinkedIn“.
 • Užpildę formą spauskite mygtuką “Sign in” („Prisijungti“), kuris perkels jus į kitą formą.
 • Šioje formoje įveskite informaciją apie savo adresą ir esamą užimtumo būseną (įsidarbinęs, ieškantis darbo ar studentas).
 • Priklausomai nuo jūsų darbo vietos, galite įvesti papildomos informacijos apie dabartinį ar ankstesnį darbą ir nurodyti įmonės, kurioje šiuo metu dirbate, pavadinimą.
 • Tada spustelėkite mygtuką “Create Account” („Sukurti mano profilį“).

Suaktyvinkite paskyrą:

Atlikę ankstesnius veiksmus turėsite patvirtinti savo el. pašto adresą, kurį įvedėte viso proceso pradžioje. Patikrinkite gautuosius laiškus savo el. pašte, tada atidarykite gautą el. laišką ir spustelėkite “Confirm your email address” („Patvirtinti el. pašto adresą“).

Bendraukite su kolegomis ir pažįstamais:

Sveikiname, suaktyvinote savo paskyrą “LinkedIn”. Dabar turite atlikti kelis veiksmus, kurie padės pradėti kurti jūsų profilį. „LinkedIn“ paprašys jūsų dar kartą įvesti savo el. pašto adresą ir pasiūlys sąrašą žmonių, kuriuos turite kitų socialinių tinklų kontaktuose. Tai leis daug lengviau susirasti draugų, kurie jau turi paskyrą “LinkedIn” platformoje. Tinklų kūrimas arba profesinių kontaktų užmezgimas ir palaikymas yra labai svarbi jūsų profesinio gyvenimo dalis.

Pasirinkite savo paskyros tipą:

Prieš pradėdami tobulinti savo profesinį profilį, pasirinkite savo paskyros tipą. Galite rinktis iš “Premium” paskyros, kuri kainuoja nuo 24,95 € per mėnesį, arba nemokamos “Basic” paskyros, kuri turi ribotas funkcijas ir galimybes. Pradžiai pakaks “Basic” paskyros, kurią galėsite bet kada pakeisti į “Premium”.

Užpildykite savo profilį:

Kai atlikote visus iki šiol išvardintus veiksmus, tada „LinkedIn“ platforma padės jums žingsnis po žingsnio užpildyti savo profilį. Palaipsniui užpildykite šią informaciją: patirtis, įgūdžiai ir kompetencija, išsilavinimas, kalbos ir profilio nuotraukos. Nesijaudinkite, bet kuriuo metu galite vėl pakeisti savo profilį paspausdami “Edit profile’ („Redaguoti profilį“) savo profilio nuotraukos dešinėje. Rekomenduojame jį pildyti anglų kalba, tačiau tai priklauso nuo jūsų ambicijų. Turėtumėte būti trumpi, informatyvūs ir nepateikti klaidingos informacijos apie save. Taigi, štai kokią informaciją turite pateikti:

 • Kur dirbote? (Patirtis):

Lauke “Experience” (“Patirtis”) įveskite informaciją apie savo dabartinį darbą, tačiau nepamirškite savo ankstesnės darbo patirties. Nurodykite įmonės pavadinimą, pareigas ir laikotarpį, kiek ten dirbote. Galite padidinti savo patikimumą pridėję trumpą atliktos veiklos aprašymą ar rekomendaciją.

 • Kur mokėtės? (Išsilavinimas):

Skiltyje “Education” (“Išsilavinimas”) įveskite savo aukščiausią įgytą išsilavinimo lygį. Nebijokite įvesti tikslių duomenų apie tai, kada baigėte studijas, ir pasistenkite prisiminti studijų metu vykdytas veiklas.

 • Papasakokite daugiau apie save (Papildoma informacija):

“Additional Info” (“Asmeninių duomenų”) skiltyje turite galimybę skelbti asmeninę informaciją, tokią kaip gimimo data ir šeimyninė padėtis. Taip pat galite nustatyti, kas turės teisę matyti šią informaciją. Pomėgių laukelis skirtas įvesti savo pomėgius arba veiklą, kurią vykdote ne darbo vietoje.

 • Įgūdžiai ir kompetencija:

Laukelyje “Skills and Expertise” (“Įgūdžiai ir kompetencija”) nesidrovėkite atskleisti savo stipriųjų pusių, todėl pateikite raktažodžius apie savo įgūdžius ir žinias. Remdamiesi šia informacija personalo specialistams bus lengviau jus rasti šioje platformoje. Individualūs įgūdžiai taip pat leis jūsų kolegoms ir draugams įvertinti ir padidinti jūsų profilio patrauklumą.

 • Santrauka:

Laukelyje “Summary” (“Santrauka”) trumpai apibendrinkite savo asmenybę, profesinę kryptį ir veiklos sritis ir reguliariai atnaujinkite santraukos skyrių, kad jis būtų kuo informatyvesnis ir tikslesnis.

 • Pridėkite multimedijos turinį:

Taip pat į „LinkedIn“ galite įkelti nuotraukas, vaizdo įrašus, pristatymus ar tekstinius dokumentus. Sukurkite darbų, kuriuose dirbote anksčiau, portfolio arba pateikite darbdavių rekomendacijas. Vaizdinis turinys internete yra labai svarbus, todėl nebijokite jo integruoti į savo profilį.

 • Kalbos, sertifikatai ir apdovanojimai:

Kitame stulpelyje rasite daugybę sričių, kurias galite užpildyti, kad padidintumėte savo profilio patrauklumą. Pavyzdžiui tai gali būti:

 1. kalbos, kuriomis galite bendrauti, ir jūsų įgūdžių lygis;
 2. projektai, su kuriais dirbote;
 3. publikacijos, pvz., knygos, diplominiai darbai ar straipsniai žurnaluose, jei tokius rašėte;
 4. organizacijos, kuriose aktyviai dalyvavote;
 5. savanoriška veikla, jei tokioje dalyvaujate;
 6. gauti apdovanojimai ir sertifikatai;
 7. baigti kvalifikaciniai kursai;
 8. testų rezultatai.