TOP 10 Tabako Mišinių Kaljanui

Jei esate entuziastingas kaljano rūkalius, tikriausiai jau esate išbandę ne vieną kaljano tabako skonį. Galbūt jau netgi esate išsirinkę mėgstamiausią skonį ar net keletą mėgstamiausių. O galbūt išbandyti kaljano tabako skoniai jau kiek pabodo ir ieškote kažko naujo. Vienas šauniausių dalykų, susijusių su kaljano tabaku, yra tas, kad galite jį visiškai pritaikyti savo skoniui maišydami ir derindami skonius. Geriausia tai, kad netgi galite maišyti skirtingų prekių ženklų tabakų skonius. Pateikiame 10 populiariausių kaljanų mišinių sąrašą, kurį galite išbandyti ir galbūt atrasite jums patinkantį.

Tabako mišiniai:

“Fantasia Cactus Breeze” + “Fantasia Wild Mango”:

“Fantasia” yra ypač sultingas tabakas, dėl kurio susidaro tiršti ir šilkiniai dūmai, turintys labai sodrų skonį. “Fantasia Cactus Breeze” tabakas šiek tiek kvepia mangais, tačiau puikiai imituoja mišrų kokteilį iš spanguolių ir ananasų, kuris turi ir rūgštumo. “Fantasia Wild Mango” tabakas yra persmelktas saldžiųjų mangų skonio. Šių dviejų tabakų derinimas suteikia saldžių vaisių asorti su rūgštumo pojūčiu, kuris nukelia į atogrąžas. Pabandykite sumaišyti 50 % “Fantasia Cactus Breeze” ir 50 % “Fantasia Wild Mango” tabaką ir mėgaukitės išskirtiniu pojūčiu.

“Fumari Blueberry Muffin” + “Al Fakher Vanilla”:

“Fumari Blueberry Muffin” – tai yra skanus ir unikalus kaljano tabako skonis, kuris beveik tobulai imituoja saldžią mėlynių bandelę. Su kiekvienu šio kaljano tabako dūmų įkvėpimu gausite saldaus mėlynių ir vanilinio pyrago skonio pojūtį. Šis skonis yra neįtikėtinai saldus. “Al Fakher Vanilla” tabakas yra kreminis, glotnus ir neįtikėtinai paprastas rūkyti tiems, kurie kaljano pasaulyje yra nauji. Šis tabakas turi malonų saldžios vanilės skonį. Šių kaljano tabakų mišinys suteiks itin saldų vanilės skonį su nedideliu mėlynių akcentu. Šiuos tabakus galite maišyti 50 / 50 santykiu ir mėgautis  kreminiu ir saldžiu vaniliniu pyragu su mėlynėmis.

“Starbuzz Bold Mighty Freeze” + “Starbuzz Bold White Mint”:

“Starbuzz Bold Mighty Freeze” – tai yra kaljano tabakas, pripildytas citrininio aitrumo ir ledinės šaltmėtės. Citrinų rūgštumas puikiai susilieja su mentolio gaivumu ir suteikia skanų vėsių vaisių skonį. “Starbuzz Bold White Mint” – tai yra vienas intensyviausių mėtų skonių tabako rinkoje, pripildytas saldaus ir ledinio mėtų skonio. Šiuos tabako skonius pabandykite sumaišyti tokiu santykiu: 70% “Mighty Freeze” su 30% “White Mint”, kad gautumėte šaltą citrinų ir mėtų seansą.

“Cola Float”- tai “Al Fakher Cola” ir “Al Fakher Vanilla” derinys:

“Al Fakher Vanilla” – tai vanilinių ledų ar saldainių skonio kaljano tabakas, kuris yra kreminis, glotnus ir neįtikėtinai paprastas rūkyti tiems, kurie kaljano pasaulyje yra nauji. Vanilė sukuria gana didelius dūmus, kurie tik didėja toliau rūkant. “Al Fakher Cola” – tai klasikinis pusiau saldus kolos skonis. Šių kaljano tabakų derinys yra gaivus mišinys, kuris puikiai tinka vasarai. Galite pradėti nuo 60 % “Al Fakher Cola” ir 40 % “Al Fakher Vanilla” santykio ir koreguoti pagal savo skonį. Galite nedvejodami įdėti žiupsnelį “Al Fakher Cherry”, jei norite pridėti saldumo.

“Starbuzz Raspberry” + “Fumari Spiced Chai”:

“Starbuzz Raspberry” – tai kaljano tabako skonis, kuris yra panašus į saldžias avietes. “Fumari Spiced Chai” yra tikrai unikalus tabako skonis, pagrįstas populiariu kreminiu prieskoniu arbatos gėrimui. Iš šio kaljano tabako galima tikėtis saldaus ir kreminio cinamono, muskato riešuto bei juodosios arbatos mišinio. Šiuos tabakus galite maišyti santykiu: 70 proc. “Starbuzz Raspberry” ir 30 proc. “Fumari Spiced Chai”. Šis derinys sukuria kreminį, aštrių aviečių skonį.

“Al Fakher Rose” + “Al Fakher Lemon”:

“Al Fakher Rose” – tai yra švelnaus skonio tabakas, kuris suteikia romantišką rožių skonį ir kvapą. Šio tabako skonis yra malonus, tačiau ne per daug pribloškiantis, o dūmai sukuriami pakankamai dideli. “Al Fakher Lemon” – tai saldus citrusinių citrinų skonis. Nors šis kaljano tabakas pirmiausia yra saldus, rūkant taip pat pajusite subtilų aitrumą. Sumaišykite šiuos “Al Fakher” skonius santykiu 50 / 50 ir gausite stebėtinai artimą “Skittles” ar vaisinių ledinukų skonį. Jei bijote rožės, galite naudoti daugiau citrinos ir pajusite vaisinių gėlių skonį.

“Trifecta Dark Earl Grey” + “Trifecta Dark Pulp Friction”:

“Trifecta Dark Earl Grey” – tai yra aštraus skonio tabakas, kurio skonis yra toks pat, kaip garsiosios Earl Grey arbatos puodelis. Šis skonis puikiai tinka vienas arba sumaišytas, nes yra labai universalus ir padeda bet kokiam rūkymui suteikti šiek tiek prieskonių. “Trifecta Dark Pulp Friction” – tai tamsių lapų tabako skonis, kuris yra kupinas citrusinių vaisių skonių, tokių kaip apelsinas ir citrina su subtiliojo greipfruto užuomina. Šių kaljano tabako skonių derinys yra žemiškas, saldus ir citrusinis. Pabandykite sumaišyti 70% “Earl Grey” ir 30% “Pulp Friction”, kad gautumėte sodrų tamsios arbatos mišinį su aitriu citrusiniu atspalviu.

„Fumari Mint Chocolate Chill“ + „Fumari Mandarin Zest“:

„Fumari Mint Chocolate Chill“ – tai yra kaljano tabakas, persmelktas mėtinių šokoladinių ledų skonio. Tai yra mėtų ir šokolado skonis, kuris yra saldus ir kreminis. „Fumari Mandarin Zest“ – tai yra aštrus ir saldus mandarinų ir apelsinų skonis. Šių tabako skonių derinys yra saldus, mėtinis ir sultingas, lyg puikus desertas. Galite maišyti 50 / 50 santykiu. Mėtinis atšaldymas yra gana stiprus, todėl galite „Fumari Mint Chocolate Chill“ sumažinti iki 1 dalies, o „Fumari Mandarin Zest“ padidinti iki 3 dalių, jei norite daugiau citrusinių vaisių skonio.

“Trifecta Blonde Spiced Java” + “Trifecta Blonde Pumpkin Somethin” + “Trifecta Blonde Vanilla”:

“Trifecta Blonde Spiced Java” – tai tabako skonis, pripildytas prieskoninėmis cinamono ir gvazdikėlių natomis kartu su rytinio kavos puodelio skoniu. “Trifecta Blonde Pumpkin Somethin” – tai moliūgų skonis su saldžia ir kremine vanile. “Trifecta Blonde Vanilla” – tai tabakas, kurio skonis yra gana paprastas vanilės pojūtis. Pabandykite sumaišyti 50% “Trifecta Blonde Spiced Java” su 30% “Trifecta Blonde Pumpkin Somethin” ir 20% “Trifecta Blonde Vanilla”, kad gautumėte neįprastą vanilinių moliūgų skonį su šiek tiek aštrumo.

“Fumari Cherry” + “Fumari Lemon”:

“Fumari Cherry” – tai sodrus vyšnių skonio ir kvapo tabakas, kurio giliau įkvėpus atsiranda aitrumas. “Fumari Lemon” – tai yra aštrus ir gaivus citrinų skonis burnoje. Įkvepiant jaučiamas maloniai aitrus dūmų tonas, o iškvėpimas yra saldesnis. Šių tabako skonių mišinys – tai saldus ir sultingas skonis, lyg laižant vasarinį skanėstą. Galite maišyti 50 / 50 santykiu ir gausite gaivių, bet tuo pačiu ir šiek tiek aštrių vyšnių skonį.